• In English
 • Запуск нового гідроагрегату Дністровської ГАЕС дозволить «Укргідроенерго» краще виконувати соціальні обов’язки щодо забезпечення населення України електроенергією, – Денис Шмигаль
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 17 серпня 2021 року о 15:23

  Запуск гідроагрегату №4 Дністровської ГАЕС є важливою частиною стратегії енергетичної безпеки, що дозволяє ПрАТ «Укргідроенерго» виконувати соціальні обов’язки з надійного електропостачання та забезпечення населення України електроенергією за визначеним Урядом тарифом. Про це повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час відвідання Дністровської ГАЕС.

  «Цей блок забезпечить надійну роботу енергосистеми України в періоди пікових навантажень. Українці отримають надійне енергопостачання та екологічно чисту енергію. Найголовніше, на ПрАТ «Укргідроенерго» покладені важливі соціальні обов’язки з постачання електроенергії, яка сьогодні використовується населенням України. І це дає нам змогу говорити про більш дешевий тариф на електроенергію», - заявив Денис Шмигаль.

  Прем’єр-міністр нагадав про завдання Президента Володимира Зеленського, що подібні об’єкти мають будуватися і здаватися на постійні основі. «У програмі «Велике будівництво» та розвитку індустрії промисловості такі об’єкти будуть плануватися, і ми вже бачимо початок будівництва наступних агрегатів Дністровської ГАЕС», - зазначив Денис Шмигаль.

  Нагадаємо, що Уряд на засіданні 11 серпня ухвалив рішення про зниження до 1,44 грн за 1 кВт/год. тарифу на електроенергію для населення зі споживанням до 250 кВт/год. Для домогосподарств з місячним рівнем споживання більше 250 кВт/год. тариф на електроенергію залишиться без змін. Відповідні зміни почнуть діяти з 1 жовтня 2021 року.

  Запуск нового гідроагрегату Дністровської ГАЕС дозволить «Укргідроенерго» краще виконувати соціальні обов’язки щодо забезпечення населення України електроенергією, – Денис Шмигаль Запуск нового гідроагрегату Дністровської ГАЕС дозволить «Укргідроенерго» краще виконувати соціальні обов’язки щодо забезпечення населення України електроенергією, – Денис Шмигаль