• In English
 • Запрошуємо на онлайн-обговорення: у фокусі інфраструктура та розвиток територій
  опубліковано 25 травня 2020 року о 14:21

  28 травня 2020 року з 13.50 до 16.00 відбудеться онлайн-обговорення в рамках підготовки п’ятого національного плану дій із впровадження Ініціативи “Партнерство “Відкритий Урядˮ. Обговорення проходитиме в контексті трьох Цілей сталого розвитку 2030, зокрема: чиста вода та належні санітарні умови  (6), Інновації та інфраструктура (9), Сталий розвиток міст та спільнот (11).

  Мета зустрічі – обговорити проблемні питання, які існують у сферах водопостачання, водовідведення, забезпечення нормальних санітарних умов; будівництва та інфраструктури, територіально доступних транспортних систем, безпеки доріг; розвитку міст та територій і можуть бути вирішені в рамках Ініціативи “Партнерство “Відкритий Урядˮ (через доступ до інформації, участь громадськості, забезпечення підзвітності органів влади та використання інформаційно-комунікаційних технологій для прозорості та підзвітності).

  Запрошуємо представників інститутів громадянського суспільства, експертів долучитися до обговорення. Для підтвердження участі заповніть, будь ласка, форму за посиланням. Після реєстрації Вам буде надіслана інформація щодо організаційних питань та посилання на захід на платформі Zoom.


  Довідково

  Партнерство “Відкритий Урядˮ – це міжнародна Ініціатива, спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

  У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов'язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі.