• In English
 • Запрошуємо на другу зустріч з обговорення проблемних питань у сфері освіти та науки
  опубліковано 01 червня 2020 року о 17:43

  4 червня 2020 р. з 14.00 до 16.00 на платформі Zoom відбудеться наступне онлайн-обговорення, присвячене напрацюванню пропозицій щодо вирішення за допомогою інструментів відкритого урядування проблемних питань у сфері освіти та науки.

  Під час заходу учасники обговорять визначені на попередній зустрічі проблемні питання, запропонують шляхи їх вирішення та очікувані результати.

  Долучитися до обговорення можуть як учасники попередньої онлайн-зустрічі, так і інші представники інститутів громадянського суспільства, експерти з питань освіти та науки.

  Для участі в обговоренні потрібно надіслати заявку (прізвище, ім’я, посада, сфера діяльності, e-mail) на електронну пошту: pakhno@kmu.gov.ua. Після цього Вам буде надіслано посилання на онлайн-зустріч.


  Довідково

  Партнерство “Відкритий Урядˮ – це міжнародна Ініціатива, спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

  У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов'язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі.