• In English
 • Запрошуємо на друге обговорення з питань інфраструктури та розвитку територій в рамках підготовки плану дій із впровадження Ініціативи «Партнерство «Відкритий Уряд»
  опубліковано 15 червня 2020 року о 11:03

  18 червня 2020 р. з 14.00 до 16.00 на платформі Zoom відбудеться друге онлайн-обговорення, присвячене напрацюванню пропозицій щодо вирішення за допомогою інструментів відкритого урядування проблемних питань у сфері інфраструктури та розвитку територій.

  Під час заходу учасники обговорять визначені під час попередньої зустрічі проблемні питання, запропонують шляхи їх вирішення та очікувані результати.

  Долучитися до обговорення можуть як учасники попередньої онлайн-зустрічі, так і інші представники інститутів громадянського суспільства, експерти.

  Для участі в обговоренні необхдно надіслати заявку (прізвище, ім’я, посада, сфера діяльності, e-mail) на електронну пошту: pakhno@kmu.gov.ua. Після цього буде надіслано посилання на онлайн-зустріч.


  Довідково

  Партнерство “Відкритий Урядˮ – це міжнародна Ініціатива, спрямована на об‘єднання зусиль урядів та громадянського суспільства для створення позитивних змін у житті громадян.

  У рамках реалізації Ініціативи уряди країн-учасниць спільно з громадянським суспільством розробляють та реалізують дворічні національні плани дій. Кожен план дій повинен містити конкретні, амбітні зобов'язання, спрямовані на удосконалення прозорості, підзвітності та громадської участі.