• In English
 • Запорізькі землевпорядники надали населенню 81 995 адмінпослуг

  З початку поточного року фахівці землевпорядної служби Запорізької області надали населенню 81 995 адмінпослуг. З них 62 560 або 76% – на безоплатній основі. Інші 19 435 адмінпослуг (24%) надані на платній основі.

  За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано 1,76 млн грн. Найбільші надходження - 1,61 млн грн - бюджети отримали за послуги з надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 18 242 таких документів.

  Також близько 71 тис. грн надійшло до бюджетів за послугу з виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення. На Запоріжжі за цією послугою звернулось 310 осіб. Решту суми отримано за інші види адміністративних послуг.

  Серед безоплатних адміністративних послуг у Запорізькій області найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки (15 055), видачі витягу з Державного земельного кадастру на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (15 055), виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (13 096), а також видачі витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (5 695).

   Довідково:

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.