• In English
 • Запорізькі аудитори за січень – липень 2021 року забезпечили відшкодування втрат на суму понад 76 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 16 серпня 2021 року о 10:36

  Фахівці Управління Східного офісу Держаудитслужби в Запорізькій області за перше півріччя 2021 року забезпечили відшкодування порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 76,2 млн грн. Усього ж з початку року встановлено фінансових порушень на суму понад 104 млн грн.

  Керівники місцевих органів влади та місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій прийняли 42 управлінських рішення та виконали 13 пропозицій за результатами державних фінансових аудитів.

  З метою забезпечення повного відшкодування виявлених втрат аудитори передали до правоохоронних органів матеріали 20 заходів державного фінансового контролю, за якими розпочато 17 досудових розслідувань, вручено 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення за переданими матеріалами заходів контролю та 5 повідомлень за результатами участі у перевірках правоохоронних органів.

  За вчинені фінансові порушення до адміністративної відповідальності притягнуто 53 особи, до дисциплінарної – 9. До підприємств, установ та організацій, під час ревізій яких виявлені порушення, у 7 випадках застосований такий захід впливу, як зупинення операцій з бюджетними коштами, у одному випадку зменшено бюджетні призначення, у 4 випадках попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства з вимогою щодо усунення порушення.

  Повернуто одержувачами бюджетні кошти, використані не за цільовим призначенням, на суму 411 тис. грн.