• In English
 • Залучення іноземних інвестицій сприяє розширенню виробничих потужностей підприємств Рівненщини та їх екологічності
  Державна архітектурно-будівельна інспекція України, опубліковано 06 серпня 2018 року о 17:35

  У Рівненській обласній державній адміністрації обговорили реалізацію інвестиційного еко-проекту на виробництві деревостружкових плит у місті Костопіль. Проект передбачає збільшення виробничих потужностей підприємства та зменшення його впливу на довкілля.

  До спілкування долучилися заступник голови Рівненської ОДА Ігор Тимошенко, начальник Управління ДАБІ у Рівненській області Ігор Мічуда, голова Костопільської РДА Олександр Середа, головний архітектор Костопільського району, представники інвестора ТОВ «Свиспан Лімітед».

  Реконструкція підприємства триватиме протягом 2018-2019 років. За цей час буде зменшено вплив від його діяльності на навколишнє середовище, зокрема завдяки скороченню споживання енергоресурсів та економії матеріалів. Ще інвестор планує збільшити обсяги виробництва. На реалізацію зазначеного буде залучено близько 40 млн євро інвестиційних коштів.

  Під час зустрічі керівництва області з бізнесом також обговорили актуальні питання та визначили пріоритетні напрямки роботи з впровадження проекту. Присутні дійшли згоди, що лише максимальне сприяння та повна взаємодія між усіма учасниками містобудівної діяльності сприятиме реконструкції підприємства у визначені замовником терміни та з найкращим результатом.