• In English
 • Заклади охорони здоров'я НАМН України можуть стати частиною програми медичних гарантій, — Віктор Ляшко
  Міністерство охорони здоров'я України, опубліковано 27 вересня 2022 року о 16:22

  Міністр охорони здоровʼя Віктор Ляшко зустрівся з президією НАМН України. Під час зустрічі сторони обговорили роль академічних закладів охорони здоров'я у системі надання медичної допомоги, у тому числі у рамках програми медичних гарантій.

  Глава МОЗ також зауважив на важливості залучення медичних закладів НАМН України до надання до- та післядипломної освіти в якості університетських лікарень, які Міністерство планує створювати в Україні за кращими європейськими практиками.

  «Для Міністерства, як державного регулятора, важливий розвиток та співпраця усіх закладів охорони здоров’я, адже сьогодні кожна лікарня робить свій внесок у перемогу. Заклади охорони здоров'я НАМН — це високопрофесійні лікувальні заклади, де проводять унікальні операції із залученням найкращих фахівців, тому наша ціль — рухатись до створення єдиного медичного простору, який працює за єдиними правилами для всіх. Діалог, який ми сьогодні розпочали, маємо обов'язково продовжити вже конкретними напрацюваннями та результатами», — зазначив Віктор Ляшко.

  Зазначимо, що у лікарнях НАМН надають фахову високоспеціалізовану медичну допомогу, яка потребує дороговартісного та довготривалого лікування.

  Окремо Міністр охорони здоров'я акцентував на необхідності дотримання маршруту пацієнта з урахуванням рівня складності патології, наявності високотехнологічного обладнання та відповідного кадрового потенціалу лікарні. За його словами, пацієнти повинні отримувати лікування лише у тих медичних закладах, які можуть надати якісну медичну допомогу.