• In English
 • Західний кордон. Ситуація у пунктах пропуску

  Упродовж минулої доби 7 липня західні кордони України з ЄС та Молдовою перетнули 99 тисяч осіб та 19 тисяч транспортних засобів.

  З України минулої доби вибули 50 тисяч осіб. 31 тисяча з них перетнули кордон з Польщею, решта прослідували до інших країн ЄС та Молдови.

  В Україну прибули 49 тисяч осіб, 44 тисячі з них – громадяни України.

  Оформлено 118 вантажівок з гуманітарною допомогою.

  За спробу незаконного перетину державного кордону України затримано 19 осіб – один з них намагався незаконно перетнути кордон у пункті пропуску, ще 18 були затримані поза визначеними пунктами перетину.

  Крім того, на виїзд з країни не пропущено 1-го чоловіка, громадянина України, оскільки прикордонники виявили ознаки підробки його документів, які надають право на перетин кордону особам призовного віку. У діях чоловіка наявні ознаки правопорушень передбачених статтями 336 та 358 Кримінального кодексу України.

  Пропуск повнолітніх громадян України через кордон здійснюється за закордонними паспортами чи іншими, передбаченими законодавством та міжнародними договорами, документами відповідно до постанови Уряду від 27 січня 1995 р. N 57.