• In English
  • За півроку АРМА передало в управління бізнесу активи на 1 млрд гривень 

    Протягом першого півріччя 2021 року Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) успішно передало в комерційне користування українському бізнесу арештовані активи сукупною вартістю близько 1 мільярда гривень.

    При цьому загалом, за 2020 – перше півріччя 2021 року, вартість переданих в управління арештованих активів сягнула майже 3 млрд грн.

    Для відбору професійних управителів для активів з січня по липень 2021 року АРМА оголосило 167 публічних конкурсів. Серед обраних за півріччя управителів - 10 великих компаній, які отримали в тимчасове користування, зокрема, нафтопродуктопровід, готельно-ресторанний комплекс, річкові баржі,  об’єкти нерухомості в Запоріжжі та ін. Завдяки управлінню цими активами АРМА зберігає позитивну динаміку надходжень до Державного бюджету.

    Слід зазначити, що держава не витрачає кошти на проведення оцінки арештованих активів перед передачею їх в управління, відповідні витрати здійснюються за рахунок відібраних переможців конкурсів. Крім того, починаючи з минулого року, АРМА запровадило практику незалежного рецензування звітів про оцінку, що дає змогу встановити більш об’єктивну вартість арештованих активів.