• In English
 • За підтримки Мінсоцполітики служби у справах дітей на деокупованих територіях отримали 39 електрогенераторів для забезпечення безперебійної роботи
  Міністерство соціальної політики України, опубліковано 21 лютого 2023 року о 16:56

  Служби у справах дітей в Україні отримали 39 електрогенераторів для забезпечення безперебійної роботи, зокрема на деокупованих територіях.

  За словами заступника Міністра соціальної політики Уляни Токарєвої, забезпечення соціального захисту дітей, які постраждали через агресію росії, у громадах є незмінним пріоритетом Міністерства соціальної політики.

  “Через війну тисячі дітей перебувають у складних життєвих обставинах, втрачають зв’язок із рідними, потребують психологічної та соціальної підтримки. Така благодійна допомога в умовах воєнного стану слугуватиме забезпеченню захисту кожної дитини, яка потребує турботи, допоможе кожній громаді виконати це завдання”, - підкреслила Уляна Токарєва.

  Генератори для нашої держави надіслали Об'єднані Арабські Емірати. Їх передача до служб у справах дітей стала можливою завдяки спільним зусиллям Офісу Президента України, Міністерства соціальної політики, Фонду Держмайна та благодійного фонду UAIM Humanitarian Fund.

  Громадська організація “Відповідальні громадяни” взяла на себе питання транспортування генераторів до областей з деокупованими територіями. Доставкою обладнання також опікувались Укрзалізниця та польське агентство RARS (Rządowa Agencja Rezerw Strategicznych).

  Генератори розподілені в рамках програми ФДМУ та державних інституцій “Утеплюємо країну”.