• In English
 • За підтримки Уряду Німеччини відкрито першу в Україні Мережу енергоефективних хлібопекарів

  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у запуску нової пілотної Мережі енергоефективних хлібопекарів в Україні, що здійснюється за підтримки  Уряду Німеччини у рамках Проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

  «Метою нашої спільної роботи в рамках Мережі є здешевлення вартості хліба для українських споживачів за рахунок скорочення енергетичних витрат при його випіканні», – прокоментував Голова Сегій Савчук.

  До Мережі увійшло 12 відомих хлібопекарських підприємств України (такі як «Київхліб», «Київський БКК» та інші).

  Як пояснив Сергій Савчук, участь у зазначеній Мережі – це унікальна можливість для компаній обмінюватися досвідом та впроваджувати енергоефективні заходи за підтримки Уряду Німеччини і Держенергоефективності.

  У свою чергу Голова правління ПАТ «Київхліб» Володимир Череда наголосив на важливості енергоефективності, тому що енергоспоживання займає суттєву частку в собівартості хлібопекарської продукції.

  Тому, об’єднавши зусилля в рамках Мережі енергоефективних хлібопекарів, компанії зможуть:

  • проводити енергоаудити;
  • отримувати від експертів необхідну консультацію щодо найкращих енергоефективних рішень та технологій;
  • впроваджувати енергоефективні заходи;
  • і головне – підвищувати свою конкурентоздатність на ринку.

  «При цьому звертаю увагу усіх промислових підприємств на переваги об’єднання у подібні мережі для досягнення успіхів у питаннях енергоефективності», – підсумував Сергій Савчук.