• In English
 • За підтримки Уряду Німеччини в Україні відкрито Мережу енергоефективності виробників будматеріалів

  Голова Держенергоефективності Сергій Савчук взяв участь у запуску Мережі енергоефективності виробників будматеріалів за підтримки Уряду Німеччини в рамках Проекту GIZ «Консультування підприємств щодо енергоефективності».

  До Мережі увійшло 14 компаній у сфері виробництва будматеріалів, зокрема ПрАТ «Бетон Комплекс», завод залізобетонних виробів ПрАТ «ДБК-4» та інші.

  У рамках Мережі підприємства зможуть впроваджувати енергоефективні заходи, обмінюватися досвідом та отримувати кваліфіковану експертну підтримку.

  У результаті співпраці підприємства можуть оптимізувати свої енерговитрати та стати більш конкурентоздатними як на українському, так і на іноземному ринках.

  «Крім цього, чим більше буде успішних енергоефективних виробників будматеріалів, тим більшим буде ринок високоякісних матеріалів, у тому числі для термомодернізації житлових будинків, а також дитсадків, лікарень та інших бюджетних установ», - прокоментував Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.

  Нагадуємо, що в Україні, за підтримки Уряду Німеччини та Держенергоефективності, вже впроваджено 2 Мережі енергоефективних підприємств:

  - перша мережа у Львові об’єднує 11 підприємств різних галузей;

  - друга мережа у Києві - 12 хлібопекарських підприємств.