• In English
 • За підтримки Мінмолодьспорту проходить акція “Теплом зігріємо серця”
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 10 грудня 2018 року о 17:44

  П'ятий рік поспіль проходить акція “Теплом зігріємо серця”, що об’єднує членів Спілки української молоді з 12 країн світу, засвідчуючи єдність українського народу в боротьбі проти агресора.

  Про організацію та проведення цьогорічної акції, а також державну підтримку заходу йшлося на прес-конференції 10 грудня, учасниками якої стали заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема, голова крайової управи Спілки української молоді в Україні Андрій Фендик і  журналіст та медіа-експерт Тарас Семенюк.

  Олександр Ярема звернув увагу на важливість ініціатив громадських організацій та їх підтримку з боку держави. Зокрема, Міністерство молоді та спорту має такі інструменти, як конкурс з визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка. Окрім цього, вже напрацьовано позитивний досвід проведення спільних заходів у різних регіонах країни.

  Заступник Міністра акцентував на актуальності співпраці держави та громадських організацій.

  За словами Олександра Яреми, такі акції, як “Теплом зігріємо серця”, сприяють інформуванню українців діаспори про ті події, які відбуваються в Україні, та підтримці маленьких українців. 

  “Таке спілкування дітей, які живуть поза межами України, з дітьми українських військових або переселенців дозволяє інформувати про ті процеси, які відбуваються в Україні, зокрема про агресію на півдні та сході України. І тому тут ще є додаткові можливості комунікувати з жителями країн Європи, світу, долучаючи їх до підтримки українських дітей та молоді”, -  зазначив Олександр Ярема.

  За словами Андрія Фендика, за попередні роки проведення акції подарунки отримали понад 7 тисяч учасників. Середня вартість одного подарунка становить не менше 50 американських доларів.

  Подарунки  є адресними, тобто формуються для кожної конкретної дитини. Активісти СУМ протягом півроку формували списки дітей, збирали інформацію про вподобання чи захоплення дитини, розмір одягу, взуття чи того, що потребує родина тощо.

  Готовий пакунок, наприклад, у наплічнику, надходить до України чи передається грошова допомога для придбання усього необхідного в Україні.

  Однією із складових акції “Теплом зігріємо серця” є благодійні табори. У 2018 році табори відбувалися за підтримки Міністерства молоді та спорту. Їх учасниками стали 147 дітей з різних регіонів України.

  Нагадаємо, Спілка української молоді – організація, яка займається вихованням молоді на християнських та патріотичних засадах.

  СУМ засновано у 1925 році в Києві. У 1946 році її діяльність було відновлено в повоєнній Німеччині.

  Наразі структури Спілки української молоді діють в Австралії, Аргентині, Бельгії, Великій Британії, Іспанії, Естонії, Канаді, Німеччині, Португалії, Сполучених Штатах Америки, Україні та Франції.