• In English
 • За останні 3 роки вкладено понад 1,1 млрд євро «зелених» інвестицій, - Держенергоефективності

  Те, як швидко розвивається відновлювана енергетика в Україні, а також користь енергоефективних проектів («теплих кредитів», енергетичних сертифікатів тощо) для споживачів обговорили Голова Державного агентства з енергоефективності та енергозбереження Сергій Савчук із Ольгою Комаровою, ведучою програми «Свобода в деталях» на Радіо Свобода.

  Сергій Савчук акцентував увагу на тому, що ринок «зелених» проектів активізувався. Інвестори почали довіряти державі.

  У результаті за останні 3 роки вкладено понад 1,1 млрд євро «зелених» інвестицій. Все це діючі проекти з генерації «чистої» електроенергії та тепла.

  Таким чином, інвестори не просто розвивають «зелений» бізнес, а своїми коштами голосують за енергетичну та економічну незалежність країни.

  «Щоб демонструвати колосальний потенціал України на міжнародній арені та продовжувати запрошувати інвесторів, ми вступили до Міжнародного агентства з відновлюваної енергетики IRENA», - підкреслив Сергій Савчук.

  Окремо Голова торкнувся актуальної для кожної родини теми енергоефективності та програм підтримки у цій сфері. Вже перевірений факт: сім’ї, які впроваджують енергоефективні заходи, можуть заощаджувати фактично половину і більше коштів на комунальних послугах.

  Детальніше – на сайті Держенергоефективності.