• In English
 • За останні 2 тижні в Україні укладено 25 нових ЕСКО-контрактів для впровадження енергоефективних заходів у дитсадках, школах та поліклініці

  Енергосервіс продовжує набирати оберти в Україні. На сьогодні понад 280 ЕСКО-договорів вартістю контрактів більше 300 млн грн впроваджуються у 15 регіонах країни.

  Трійка лідерів за кількістю укладених ЕСКО-договорів:

  Київ – 102;

  Одеса – 38;

  Миколаїв – 26.

  Крім цього, за останні 2 тижні підписано 25 нових ЕСКО-договорів на загальну суму контрактів близько 25 млн гривень, зокрема:

  13 контрактів – в Одесі;

  6 – у Києві;

  5 – у Дрогобичі на Львівщині;

  1 – у селищі Бородянка на Київщині.

  За цими контрактами заплановано впровадити енергоефективні заходи в школах, гімназіях, ліцеях, дитячих садках і в поліклініці.

  Окрім цього, на Київщині у Бородянці підписано черговий ЕСКО-договір за механізмом «поглибленого партнерства».

  За умовами контракту в школі №2 Відділ освіти Бородянської РДА планує замінити вікна на енергоефективні, а ЕСКО-інвестор встановить ІТП з погодним регулюванням і диспетчеризацією.

  Очікується, що загальна економія теплової енергії складе понад 60%. Відповідно до договору 69% від зекономленої суми отримає замовник, а 31% - інвестор.

  «Отже, звертаюся до усіх міських голів та голів облдержадміністрацій користуватися перевагами ЕСКО-механізму та спільно з інвесторами утеплювати бюджетні установи», - повідомив Голова Держенергоефективності Сергій Савчук.