• In English
 • За надані одеськими землевпорядниками адмінпослуги до бюджету надійшло майже 3,54 млн гривень

  З початку 2019 року землевпорядники Одеської області спрямували до загального фонду державного бюджету майже 3,54 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

  Найбільші надходження коштів у розмірі 3,01 млн грн отримано за надання 31 406 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад 446,76 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

  За здійснення 378 державних експертиз землевпорядної документації бюджет поповнено на 59,37 тис. гривень.

  Загалом за цей період Головне управління Держгеокадастру в Одеській області надало 251 777 адмінпослуг, з яких 217 932 послуги громадяни отримали на безоплатній основі.

  Серед безоплатних послуг найбільшою популярністю користується послуга з державної реєстрації земельної ділянки (28 019). Крім того, землевпорядники видали 79 228 витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі. Ще 8 525 запитів стосувались надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. Також фахівці видали 8 971 висновок про погодження документації із землеустрою.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.