• In English
 • За надані Одеськими землевпорядниками адмінпослуги до бюджету надійшло близько 434,48 тис. гривень

  З початку 2019 року землевпорядники Одеської області спрямували до загального фонду державного бюджету 434,48 тис. грн за надані громадянам адміністративні послуги.

  Найбільші надходження коштів у розмірі 350,68 тис. грн отримано за надання 3 651 витяг з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад 79,41 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

  За здійснення 41 державної експертизи землевпорядної документації бюджет поповнено на 2,13 тис. гривень.

  Загалом за цей період Головним управлінням Держгеокадастру в Одеській області надано 28 165 адмінпослуг, з яких 24 120 громадяни отримали на безоплатній основі, серед них найбільшою популярністю користується послуга з державної реєстрації земельної ділянки (2 487 послуг). Крім того, землевпорядники видали 11 385 витягів технічної документації про нормативну грошову оцінку землі, що також надається безоплатно. Ще 803 запити стосувалися надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. Також, спеціалісти видали 969 висновків про погодження документації із землеустрою.

   Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.