• In English
 • За надані одеськими землевпорядниками адмінпослуги до бюджету надійшло близько 3,96 млн гривень

  З початку 2019 року землевпорядники Одеської області спрямували до загального фонду державного бюджету близько 3,96 млн грн за надані населенню адміністративні послуги.

  Найбільші надходження коштів у розмірі 3,38 млн грн отримано за надання 35 182 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад 493,71 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру.

  За здійснення 425 державних експертиз землевпорядної документації бюджет поповнено на 65,44 тис. гривень.

  Загалом за цей період фахівці Головного управління Держгеокадастру в Одеській області надали населенню 278 828 адмінпослуг, з яких 240 862 послуги громадяни отримали на безоплатній основі, серед яких найбільшою популярністю користується послуга з державної реєстрації земельної ділянки (32 399 послуг). Також безоплатно землевпорядники Одещини видали 81 581 витяг з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі. Ще 9 668 запитів стосувалися надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями. Також спеціалісти надали 10 281 висновок про погодження документації із землеустрою.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.