• In English
 • За надані одеськими землевпорядниками адмінпослуги до бюджету надійшло близько 2,19 млн грн

  З початку 2019 року землевпорядники Одеської області спрямували до загального фонду державного бюджету майже 2,19 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.

  Найбільші надходження коштів у розмірі 1,86 млн грн отримано за надання 19 363 витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад 286,44 тис. грн надійшло за виправлення технічних помилок у відомостях Державного земельного кадастру. За здійснення 244 державних експертиз землевпорядної документації бюджет поповнено на 31,67 тис. гривень.

  Загалом за цей період Головне управління Держгеокадастру в Одеській області надало населенню 172 976 адмінпослуг, з яких 152 056 послуг громадяни отримали на безоплатній основі.

  Серед безоплатних послуг на Одещині найбільш популярними є послуги державної реєстрації земельної ділянки (15 345) та надання витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку землі (70 905). Безоплатно фахівці землевпорядної служби Одеської області видали 5 495 довідок з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками, землекористувачами та угіддями, а також 5 393 висновки про погодження документації із землеустрою.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.