• In English
 • За І півріччя 2018 року сумські аудитори забезпечили відшкодування втрат на суму майже 8,9 млн грн
  Державна аудиторська служба України, опубліковано 17 липня 2018 року о 12:23

  Фахівці Управління Північно-східного офісу Держаудитслужби в Сумській області протягом січня-червня 2018 року забезпечили відшкодування втрат фінансових і матеріальних ресурсів на загальну суму майже 8,9 млн грн.

  Водночас аудитори попередили порушень у сфері закупівель шляхом відміни торгів та розірвання договорів на загальну суму 193,1 млн грн.

  За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 88 управлінських рішень.

  Правоохоронні органи за результатами розгляду матеріалів ревізій розпочали 14 досудових розслідувань і вручили 6 письмових повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.

  До об’єктів, у яких виявлено порушення бюджетного законодавства, застосовано 12 заходів впливу: у 5 випадках зупинено операції з бюджетними коштами, у 3 - призупинено бюджетні асигнування та 4 розпорядникам бюджетних коштів зменшено бюджетні асигнування.

  За порушення фінансової дисципліни 32 посадові осіби притягнуто до адміністративної відповідальності,  20 – до дисциплінарної та матеріальної.

  Крім того, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано три інформації про виявлені під час контрольних заходів господарські операції, що підлягають фінансовому моніторингу.