• In English
 • За два останні роки медзаклади Дніпропетровщини отримали із Франції більше 30-ти гуманітарних вантажів
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 06 липня 2018 року о 11:29

  За два останні роки медичні заклади Дніпропетровщини отримали із Франції більше 30-ти гуманітарних вантажів, повідомив голова Дніпропетровської ОДА Валентин Резніченко.

  «У медзакладах Дніпропетровщини для лікарів і пацієнтів створюємо сучасні й комфортні умови. Для цього обласним коштом оновлюємо обладнання, проводимо реконструкцію. Відчуваємо дружню підтримку і європейських партнерів. За два останні роки із Франції отримали вже більше 30-ти гуманітарних вантажів», – повідомив Валентин Резніченко.

  Уже втретє «гуманітарку» від французьких благодійників отримала Покровська центральна районна лікарня. У вантажі – усе необхідне для ефективного лікування пацієнтів: від апарату для реабілітації суглобів до приліжкових столиків, регулятори вакууму, тонометри, інвалідні візки, тонометри, меблі та ін.

  Обладнання від іноземних благодійників спрямують в палати інтенсивної терапії та в хірургічне відділення, де перебувають післяопераційні хворі. Стане воно в нагоді і в терапевтичному відділенні, де лікують пацієнтів після інфаркту та  із серцево-судинними захворюваннями.

  Це вже третій вантаж, який отримав медзаклад, зауважив головний лікар Покровської ЦРЛ Володимир Коломоєць.

  «Попередні два транші дали нам можливість обладнати функціональними ліжками реанімаційне та неврологічне відділення, а також інфарктні палати терапевтичного відділення. Це дозволяє покращити умови перебування хворих у стаціонарах нашої лікарні», – наголосив він.

  Медзакладам Дніпропетровщини Франція допомагає з липня 2016 року. Благодійний проект – результат співпраці Дніпропетровської ОДА з «Асоціацією медичної та благодійної допомоги Франція-Україна» та волонтеркою Діаною Дольс. Раніше жінка проживала у Дніпрі, та кілька років тому переїхала до Франції – звідти підтримує земляків.

  «Спершу лікарні роблять заявку на необхідне обладнання – потім його привозимо. Приємно, що оснащення, яке доставляли раніше, працює й покращує життя як медиків, так і пацієнтів. Сподіваймося на подальшу плідну співпрацю з медзакладами області», – підкреслив керівник благодійного проекту від Дніпропетровської ОДА Олександр Коломійцев.

  Крім Покровської ЦРЛ, гуманітарне медичне обладнання передали й Петропавлівській центральній районній лікарні.