• In English
 • З початку виконання протиепідемічних заходів рятувальники ДСНС провели санітарну обробку більш ніж 105 тисяч об'єктів та 50 тис. км автодоріг
  Державна служба України з надзвичайних ситуацій, опубліковано 20 листопада 2020 року о 16:48

  Триває комплексна робота щодо попередження розповсюдження коронавірусної інфекції COVID-19 в Україні. У взаємодії із місцевими органами влади рятувальники проводять дезінфекцію на об’єктах соціальної сфери, здійснюють знезараження ділянок автодоріг, тротуарів тощо.

  Так, за минулу добу, 19 листопада, підрозділи ДСНС залучалися 144 рази до заходів із запобігання поширенню захворюваності на коронавірус COVID-19.

  Зокрема, найбільше об'єктів, а саме: закладів харчування, соціальної сфери, адміністративних будівель та місць скупчення людей - зупинок громадського транспорту, майданчиків біля аптек та магазинів, було оброблено на Волині (81) та Херсонщині (216).

  Спецобробку 23 об’єктів соціальної сфери, у тому числі 3 храмів у м. Маріуполь, та 2 зупинок громадського транспорту у Мангушському районі провели рятувальники на території Донецької області, 39 об’єктів - Закарпатської, 36 - Хмельницької, 45 - Луганської.

  Для дезінфекції використовується спеціальний хлоровмісний розчин, який є безпечним для людей і тварин, але вбиває цілу низку вірусних та бактеріальних інфекцій.

  Всього ж упродовж доби було проведено спецобробку 603 об’єктів, 26 од. техніки та 12 км автодоріг.

  Загалом з початку виконання протиепідемічних заходів силами ДСНС вже оброблено 105 тис. 009 об’єктів, 49 тис. 607 од. техніки та 50 тис. 846 км автодоріг.

  Крім того, в обов’язковому порядку здійснюється обробка приміщень та пожежних депо, а також щоденно забезпечується температурний скринінг особового складу.

  Шановні громадяни!

  Задля вашої безпеки, а також з метою запобігання поширенню вірусних інфекцій серед населення, Служба порятунку закликає вас суворо дотримуватись карантинних та противірусних заходів!

  Свідомо та відповідально дослухайтесь до застережень екстрених служб, дбайте про свою безпеку та безпеку оточуючих!