• In English
 • З початку року землевпорядники Запорізької області надали населенню понад 10 тис. адміністративних послуг


  З початку поточного року фахівці землевпорядної служби Запорізької області надали населенню 10 980 адмінпослуг, з яких 6 649 або 61% – надано на безоплатній основі та 4 331 адміністративну послугу (39%) – на платній.

  За адмінпослуги, що потребують оплати, до бюджетів перераховано 502,3 тис. гривень. Найбільші надходження – 476 тис. грн бюджети отримали за надання витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Державні кадастрові реєстратори виготовили 4 193 таких документи.

  Серед безоплатних адміністративних послуг на Запоріжжі найбільша кількість запитів стосувалася державної реєстрації земельної ділянки (4 042) та виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (1 876). 

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування.