• In English
 • З початку року волинські експерти опрацювали за принципом екстериторіальності 9 772 проекти землеустрою

  У 2019 році фахівці Держгеокадастру Волині опрацювали за принципом екстериторіальності 9 772 проекти землеустрою. Позитивний висновок надано 7 164 проектам, 2 608 – негативний. На розгляді перебувають ще 127 проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  За цей період волинські експерти направили на погодження до інших областей 8 013 проектів землеустрою.

  Загалом від початку запровадження принципу екстериторіальності при погодженні проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експерти Головного управління Держгеокадастру у Волинській області опрацювали за принципом екстериторіальності 32 672 проекти землеустрою з інших областей України. За цей період спеціалісти з інших регіонів розглянули 25 321 документацію з Волині та дали належну їй оцінку.

  У Волинській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 18 осіб.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.