• In English
 • З початку року понад 600 тис. грн отримали бюджети Закарпаття від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва

  З початку поточного року на території Закарпатської області вилучено із сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва 5,3 га земель (сільськогосподарські угіддя). Нараховано втрати сільськогосподарського виробництва у сумі 599,43 тис. гривень. Фактично до бюджетів різних рівнів надійшло 632,13 тис. гривень.

  Нині на спеціальних рахунках сільських, селищних, міських, районних рад  області залишок коштів, які надійшли в порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва, становить 11 681,78 тис. гривень, в тому числі на обласному рахунку – 852,35 тис. грн; на рахунках міст обласного підпорядкування – 3 432,1 тис. грн; на рахунках місцевих рад – 6 288,77 тис. грн; на рахунках районних рад – 1 108,57 тис. гривень.

  Частину накопичених коштів використали на проведення земельної реформи та заходів з охорони земель на Закарпатті зокрема: на проведення заходів з інвентаризації земель використано 49,64 тис. грн, на інші заходи – 109,73 тис. гривень.

  Довідково 

  Відповідно до статті 209 Земельного кодексу України, кошти, що надходять у порядку відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництв, використовують на освоєння земель для сільськогосподарських та лісогосподарських потреб, поліпшення угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм і проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, нормативної грошової оцінки землі. Використання цих коштів на інші цілі не допускається.