• In English
 • З початку року оздоровилися вже понад 3 тисячі дітей атовців із Дніпропетровщини
  Дніпропетровська ОДА, опубліковано 19 серпня 2019 року о 11:43

  Цьогоріч вже понад 3 тис. дітей учасників АТО із Дніпропетровщини відпочили в дитячих таборах, санаторіях та оздоровчих центрах України. Із них понад 90 – сини та доньки загиблих бійців. Кошти на путівки виділили з державного, обласного та місцевих бюджетів. Про це повідомили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

  «Загалом цьогоріч плануємо оздоровити понад 190 тис. маленьких мешканців області, які мають право на пільги. Серед них чимало синів та дочок наших бійців. Вже понад 3 тисячі таких дітей безкоштовно відпочили в оздоровчих закладах у різних мальовничих куточках України», – зазначили в департаменті соціального захисту населення Дніпропетровської облдержадміністрації.

  Найулюбленіші табори в дітлахів – київський «Артек» та одеська «Молода гвардія». Популярна і «Перлина Придніпров’я», що розташована в мальовничому орлівському лісі на Дніпропетровщині.

  «Діти атовців оздоровлюються у понад 100 дитячих таборах, санаторіях та центрах. Більше 20 розташовані на території нашої області. Деякі заклади працюють протягом року. Там можна відпочити, не перериваючи навчання», – додали в департаменті.

  Загалом із початку 2019 року в дитячих таборах, санаторіях та центрах оздоровилися вже понад 135,5 тис. дітей пільгових категорій із Дніпропетровщини.