• In English
  • З початку року на Миколаївщині опрацьовано понад 4,7 тис. проектів землеустрою за принципом екстериторіальності

    З початку 2021 року на погодження до експертів державної експертизи Головного управління Держгеокадастру у Миколаївській області через онлайн-сервіс надійшло 4745 документацій, серед яких надано 4504 (99%) висновки про погодження та 241 (5%) документація не погоджена.

    З початку 2021 року спеціалістами відділів Держгеокадастру в районах Миколаївської області було направлено на погодження до інших областей 2504 проекти землеустрою. Усього на Миколаївщині кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 25 осіб.

    Довідково

    Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження документації із землеустрою територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» розгляд та погодження або відмова в погодженні документації із землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.