• In English
 • З початку року фахівці Держгеокадастру у Чернігівській області надали населенню більше 320 тис. адміністративних послуг

  З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Чернігівщини надали населенню 320 976 адміністративних послуг, з яких – 312 677 безоплатно.

  Серед безоплатних послуг переважали такі: видача витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (285 123), виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (7 281), державна реєстрація земельної ділянки (6 936), внесення до Державного земельного кадастру відомостей (змін до них) про земельну ділянку (4 489), видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (3 745), надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (868).

  Надані чернігівськими землевпорядниками платні адмінпослуги здебільшого стосувалися видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (7 887) та виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, допущеної не з вини органу, що здійснює його ведення (253).

  На Чернігівщині за адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до державного бюджету понад 838,5 тис. гривень.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.