• In English
 • З початку року фахівці Держгеокадастру Полтавщини надали громадянам більше 25 тис. адміністративних послуг

  З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Полтавщини надали населенню 25 140 адміністративних послуг, з яких 20 112 – безоплатно.

  Серед безоплатних послуг переважали такі як державна реєстрація земельної ділянки (6 948), видача витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (5 712) та надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (2 614).

  Платні послуги стосувалися, зокрема, надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (4 522), довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території) (47), викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) (81), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, допущеної не з вини органу, що здійснює його ведення (378).

  На Полтавщині за адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до державного бюджету понад 94 тис. гривень.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.