• In English
 • З початку року експерти Закарпаття опрацювали понад 7 тис. проектів землеустрою з інших областей

  З початку 2018 року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки до Держгеокадастру Закарпатської області надійшло 7 192 проекти землеустрою з інших областей. На сьогодні експерти опрацювали 7 088 робіт, з них 5 832 отримали позитивний висновок, 1 256 – негативний, ще 104 примірники землевпорядної документації перебувають на розгляді експертів.

  Найбільше проектів землеустрою опрацювали експерти у Тячівському (1 246), Міжгірському (1 157) та Виноградівському (809) районах Закарпатської області.

  Фахівці районних відділів Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області направили на погодження до інших областей 9 538 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 9 382 проекти, з яких 6 765 отримали позитивний висновок, 2 617 – негативний, ще 156 проектів землеустрою перебувають на розгляді експертів.

  У Закарпатській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта, становить 21 особу.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюються працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.