• In English
 • З початку року експерти Сумщини опрацювали понад 5 тис. проектів землеустрою з інших областей

  Від початку 2018 року в рамках реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до Головного управління Держгеокадастру у Сумській області надійшло на погодження 5 245 електронних примірників землевпорядної документації.

  На сьогодні позитивний висновок експертів має 3 901 проект. Негативну оцінку через суттєві зауваження до розробників отримали 1 219 робіт. На розгляді перебувають ще 125 проектів землеустрою.

  Фахівці землевпорядної служби Сумщини направили на погодження до інших областей 3 547 проектів землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 3 440 проектів, з яких 2 487 отримали позитивний висновок, 953 – негативний, ще 107 робіт перебувають на розгляді.

  У Сумській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 20 осіб.

   

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.