• In English
 • З початку року експерти Івано-Франківської області опрацювали більше 3 тис. проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки з інших областей України

  Від початку 2019 року експерти Держгеокадастру Івано-Франківщини прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 3562 проекти землеустрою з інших областей, в тому числі 1355 проектів надійшло від землевпорядних організацій в онлайн-режимі через електронний портал e.land.gov.ua.

  На сьогодні Івано-Франківські фахівці опрацювали 3269 проектів землеустрою, ще 293 примірники землевпорядної документації перебувають на розгляді. Погодження експертів отримали 2424 проекти землеустрою, а 845 робіт через наявність суттєвих зауважень повернуто розробникам з негативними висновками.

  За цей період землевпорядною службою Івано-Франківської області направлено на погодження до інших областей 3534 проекти землеустрою, з яких 2137 отримали позитивний висновок, 810 – негативний, ще 587 робіт перебувають на розгляді.

  Загалом від початку реалізації пілотного проекту екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, експертами Головного управління Держгеокадастру в Івано-Франківській області прийнято до опрацювання близько 30 тис. примірників землевпорядної документації з інших областей.

  Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року №580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами Держгеокадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Держгеокадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.