• In English
 • З початку року до бюджетів Житомирщини надійшло понад 1,4 млн грн за адміністративні послуги у земельній сфері

  Упродовж п’яти місяців 2018 року землевпорядники Житомирської області спрямували до місцевих бюджетів регіону 1,415 млн грн за адміністративні послуги, надані громадянам на платній основі.

  Найбільші надходження – у розмірі 1,146 млн грн – отримано за надання 13 тис. витягів із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Ще понад 143 тис. грн надійшло за виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, яка була допущена не з вини органу, що здійснює його ведення.

  Серед послуг, що не потребують оплати, найбільш поширені запити стосувалися державної реєстрації земельної ділянки (23,9 тис.) та видачі витягу із Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (21,8 тис.). Також, безоплатно, надано 7,4 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки.

  Всього за вказаний період землевпорядники Житомирщини надали громадянам 92,4 тис. адміністративних послуг, з яких 77 тис. послуг (83% від загальної кількості) громадяни отримали безкоштовно.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитись з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.