• In English
 • З початку року до бюджетів Сумщини надійшло понад 450 тис. грн за надані землевпорядниками адміністративні послуги

  З початку поточного року Головним управлінням Держгеокадастру у Сумській області надано 152 570 адміністративних послуг громадянам та юридичним особам.

  Переважну більшість адмінпослуг (147 785) надано на безоплатній основі. Найбільш поширені запити стосувалися видачі витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки (78 495), державної реєстрації земельної ділянки (10 731), видачі витягу з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження державної реєстрації земельної ділянки (8 599), виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру (2 256).

  За 4 785 адміністративних послуг, наданих на платній основі, до місцевих бюджетів Сумщини надійшло 450,13 тис. гривень Найбільші надходження (412,15 тис. грн) бюджети отримали за видачу витягів про земельну ділянку з Державного земельного кадастру про земельну ділянку

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.