• In English
 • З початку року Держпродспоживслужба виявила понад 72 тисячі одиниць продукції, що не відповідала встановленим вимогам

  За 8 місяців 2021 року в рамках здійснення державного ринкового нагляду територіальними органами Держпродспоживслужби виявлено понад 72 тисячі одиниць продукції, що не відповідала встановленим вимогам.

  Фахівцями перевірялась продукція, яка відноситься до підвищеного ступеню ризику, а саме: електричне та електронне обладнання, радіообладнання, кабельна продукція, іграшки, мийні засоби, взуття тощо. Найчастіше не відповідала встановленим вимогам продукція радіообладнання, електричне та електронне обладнання, іграшки та взуття.

  «Ми фіксуємо багато звернень від споживачів щодо якості непродовольчих товарів, і заходи, що проводять наші фахівці, підтверджують наявність значної кількості невідповідної продукції. Наша задача – щоб на українському ринку не було продукції, небезпечної для споживачів, адже від цього залежить наше здоров’я та здоров’я наших дітей», - зазначила Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька.

  За 8 місяців територіальними органами Держпродспоживслужби проведено 1327 планових та позапланових перевірок характеристик продукції (це більше, ніж за аналогічний період 2020 року, коли було здійснено 1055 перевірок). За результатами таких перевірок вжито 4339 обмежувальних (корегувальних) заходів щодо продукції, яка не відповідала встановленим вимогам (у 2020 році – 2595). Сума застосованих штрафних санкцій склала понад 22 млн грн (за аналогічний період 2020 року – 8,5 млн грн).

  Нагадаємо, до функцій Держпродспоживслужби, зокрема, належить здійснення державного ринкового нагляду.