• In English
  • З початку року АРМА розшукало 8,5 тис. одиниць майна та активи на 7,4 млрд грн

    У результаті опрацювання звернень від правоохоронних органів, за 7 місяців 2021 року АРМА розшукало майже 8,5 тис. одиниць майна. Зокрема, понад 4,6 тис. земельних ділянок, 2,6 тис. об’єктів житлової та нежитлової нерухомості, 517 одиниць іншого майна (товарів), 378 одиниць с/г техніки з комплектуючими, 198 майнових прав інтелектуальної власності, 61 автомобіль, 56 одиниць с/г продукції, 35 одиниць морського/річкового транспорту, 21 одиниця нематеріальних активів та 3 одиниці авіаційного/повітряного транспорту.

    Крім того, фахівці АРМА також розшукали частки у статутних капіталах, цінні папери, грошові кошти та фінансові зобов’язання загальною вартістю близько 7,4 мільярда у гривневому еквіваленті.

    Загалом за 7 місяців 2021 року до АРМА надійшло 1871 звернення стосовно здійснення заходів з виявлення та розшуку активів, зокрема від Національної поліції, органів прокуратури, Державної фіскальної служби, Державного бюро розслідувань, Служби безпеки України, Національного антикорупційного бюро України та правоохоронних органів іноземних держав. Зазначимо, що за аналогічний період 2020 року Агентство отримало 1464 звернення.

    Інформацію про розшукані активи Агентство надало правоохоронним органам, які в ході розслідування кримінальних проваджень можуть накласти арешт на ці активи та передати їх в управління АРМА для фізичного збереження або збереження економічної вартості.