• In English
 • З початку 2024 року громади Чернігівської області отримали 1,6 млн грн за надані населенню адміністративні послуги

  За січень-березень поточного року Головне управління Держгеокадастру у Чернігівській області надало населенню 20 524 адмінпослуги, з яких 11 377 громадяни отримали на безоплатній основі.

  Серед наданих безоплатно найбільш затребуваною є адмінпослуга щодо державної реєстрації земельної ділянки з видачею витягу з Державного земельного кадастру. За цей період надано 5 500 таких послуг.

  Також громадянам надано 7 881 тис. витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку, що надаються на платній основі. За ці послуги бюджети громад Чернігівщини поповнилися на 1,58 млн гривень.

  Крім цього, громадяни зверталися з питань надання викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (25 послуг) та стосовно виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру (1 241 послуга).

  Загалом державні кадастрові реєстратори Чернігівської області з початку 2024 року спрямували до загального фонду місцевих бюджетів 1,62 млн грн за надані громадянам адміністративні послуги.