• In English
 • З початку 2024 року до Державного земельного кадастру внесено відомості про нормативну грошову оцінку земель 57 населених пунктів Чернігівщини

  З початку 2024 року в процесі внесення відомостей до Державного земельного кадастру фахівці Держгеокадастру внесли відомості про нормативну грошову оцінку земель 57 населених пунктів Чернігівської області.

  Загалом працівники землевпорядної служби Чернігівщини до Державного земельного кадастру внесли відомості про нормативну грошову оцінку земель 852 населених пунктів Чернігівської області.

  Нормативна грошова оцінка земель є необхідною для визначення розміру державного мита при оформленні успадкування, дарування та міни земельних ділянок, що перебувають у власності, розміру земельного податку та орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, що передаються в оренду.

  Згідно з чинним законодавством нормативна грошова оцінка земель населених пунктів потребує оновлення кожні 5-7 років.

  Для зручності громадян передбачено можливість онлайн замовлення витягу про НГО земельної ділянки на веб-ресурсі електронних послуг Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру https://e.land.gov.ua/.