• In English
 • З початку року землевпорядники Хмельницької області видали 9 731 витяг з Державного земельного кадастру

  З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Хмельницької області прийняли від громадян 48 606 звернень з питань ведення Державного земельного кадастру. На сьогодні фахівці опрацювали 48 186 заяв, що становить 99% від загальної кількості.

  Надання витягів із Державного земельного кадастру та реєстрація земельних ділянок є найбільш запитуваними послугами. Кадастрові реєстратори землевпорядної служби Хмельниччини зареєстрували 26 423 земельні ділянки. Найбільшу кількість наділів внесли до Державного земельного кадастру у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому (2 893), Ізяславському (2 021) та у Славутському (1 747) районах області.

  За цей період землевпорядники Хмельниччини видали 9 731 витяг із Державного земельного кадастру про земельну ділянку. Найактивніше таку інформацію запитували у Хмельницькому районі та м. Хмельницькому (1 592), Кам’янець-Подільському (894) та у Старокостянтинівському (665) районах області.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.