• In English
  • З початку 2019 року на Кіровоградщині видано майже 63,5 тис. витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки

    Від початку поточного року фахівці Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області видали фізичним та юридичним особам 63 483 витяги з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки. З цієї кількості 21 029 витягів надано заявникам, які звернулися через Центри надання адміністративних послуг, і 42 454 – через Публічну кадастрову карту у режимі онлайн.

    Найбільше витягів з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки видано в Олександрівському (11 933), Кропивницькому (7 655) та Олександрійському (6 635) районах Кіровоградської області.

    Довідково

    Нормативну грошову оцінку земельних ділянок здійснюють для визначення розміру земельного податку, державного мита при міні, спадкуванні та даруванні земельних ділянок, орендної плати за земельні ділянки державної та комунальної власності, втрат сільськогосподарського і лісогосподарського виробництва, вартості земельних ділянок площею понад 50 гектарів для розміщення відкритих спортивних і фізкультурно-оздоровчих споруд, а також при розробці показників та механізмів економічного стимулювання.