• In English
 • З початку 2019 року фахівці Держгеокадастру Полтавщини надали населенню більше 86 тис. адміністративних послуг

   З початку 2019 року Полтавські державні кадастрові реєстратори надали населенню 86 199 тис. адміністративних послуг, з яких 70 280 послуг надано на безоплатній основі, 15 919 – на платній.

  Серед безоплатних послуг переважали такі як державна реєстрація земельних ділянок (23 298), видача витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (20 800), надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (4 723), виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (16 723).

  За адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до державного бюджету понад 279 тис. гривень.

  Платні послуги стосувалися, зокрема, надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (14 216), довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території) (123), викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану) (446), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, допущеної не з вини органу, що здійснює його ведення (1 114).

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами Центрів на офіційному сайті Держгеокадастру.