• In English
 • З початку 2019 року фахівці Держгеокадастру Полтавщини надали населенню більше 43 тис. адміністративних послуг

  З початку поточного року державні кадастрові реєстратори Головного управління Держгеокадастру у Полтавській області надали населенню 43 249 адміністративних послуг, з яких 35 325 надано безоплатно, 7 924 – на платній основі.

  Серед безоплатних послуг на Полтавщині переважали такі як державна реєстрація земельних ділянок (10 488), видача витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку на підтвердження її державної реєстрації (8 911), надання довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями (3 898), виправлення технічної помилки у відомостях з Державного земельного кадастру, яка була допущена органом, що здійснює його ведення (9 171).

  Платні послуги стосувалися, зокрема, надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягів з Державного земельного кадастру про земельну ділянку (7 148), довідок, що містять узагальнену інформацію про землі (території - 55), викопіювань з картографічної основи Державного земельного кадастру, кадастрової карти (плану - 145), виправлення технічної помилки у відомостях Державного земельного кадастру, допущеної не з вини органу, що здійснює його ведення (576).

  У Полтавській області за адміністративні послуги, отримані на платній основі, громадяни сплатили до державного бюджету понад 144 тис. гривень.

  Довідково

  Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги» з 1 січня 2015 року на всій території України органи земельних ресурсів надають послуги через центри надання адміністративних послуг (ЦНАП), які утворені при місцевих державних адміністраціях та органах місцевого самоврядування. Громадяни можуть ознайомитися з адресами ЦНАПів на офіційному сайті Держгеокадастру.