• In English
 • З початку 2019 року до місцевих бюджетів Миколаївщини від продажу права оренди на земельні ділянки надійшло більше мільйона гривень

  З початку поточного року на земельних торгах, організованих Головним управлінням Держгеокадастру в Миколаївській області, продано права оренди на 13 земельних ділянок сільськогосподарського призначення загальною площею 247 гектарів. Загальна сума продажу складає близько 1,01 млн гривень. Діапазон орендних ставок становить 8,08 – 99,5% від нормативної грошової оцінки. Середня ставка при цьому склала 22,5% від нормативної грошової оцінки земельних ділянок.

  У минулому 2018 році Головним управлінням Держгеокадастру в Миколаївській області продано на земельних аукціонах права оренди на 157 земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності загальною площею 3,45 тис. гектара. Загальна сума продажу склала близько 9,56 млн гривень. Кошти надійшли до місцевих бюджетів Миколаївської області. Діапазон орендних ставок за результатами проведених у 2018 році торгів становить 8,04-189,73% від нормативної грошової оцінки.

  Найвищі показники орендної ставки у відсотках від нормативної грошової оцінки земельних ділянок за результатами земельних торгів зафіксовано у Вознесенському (100-189%), Березнегуватському (117%), Новобузькому (83%), Казанківському (57%) та Єланецькому (41%) районах Миколаївської області.

  Довідково

  Земельні торги проводяться відповідно до глави 21 Земельного кодексу України «Продаж земельних ділянок або прав на них на конкурентних засадах».

  Інформація про лоти із зазначенням місця розташування земельних ділянок, їх площ та кадастрових номерів, а також стартового розміру річної орендної плати розміщена на сайті Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру у розділі «Земельні аукціони».