• In English
 • З початку 2018 року на розгляд експертів Кіровоградщини надійшло 4 625 проектів землеустрою з інших областей

  З початку поточного року в рамках реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки, до органів Держгеокадастру Кіровоградської області надійшло 4 625 проектів землеустрою з інших областей. На сьогодні експертами опрацьовано 4 504 проекти, з яких 3 557 робіт отримали позитивний висновок, ще 121 проект землеустрою знаходиться на розгляді.

  Фахівцями Головного управління Держгеокадастру у Кіровоградській області направлено на погодження до інших областей 4 473 проекти землеустрою, з них на сьогодні опрацьовано 4 266 проектів, з яких 3 028 робіт отримали позитивний висновок, ще 207 примірників землевпорядної документації знаходяться на розгляді експертів.

  У Кіровоградській області кількість працівників територіальних органів, які отримали статус експерта становить 22 особи.

  Довідково.

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова у погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.