• In English
 • З початку 2018 року експерти Сумщини прийняли до опрацювання за принципом екстериторіальності 1 234 проекти землеустрою з інших областей

  Упродовж перших двох місяців поточного року в порядку екстериторіального погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки на розгляд експертів Головного управління Держгеокадастру у Сумській області надійшло 1 234 проекти землеустрою з інших областей.

  Станом на сьогодні 1 107 проектів опрацьовано, ще 127 робіт знаходиться на розгляді. Із загальної кількості опрацьованих проектів 847 отримали позитивний висновок експертів. Негативну оцінку через суттєві зауваження до їх розробників отримали 260 робіт.

  Структурними підрозділами Держгеокадастру Сумщини направлено на погодження до інших областей 685 проектів, з яких 448 оцінено позитивно та 152 – негативно. На розгляді знаходяться 85 проектів землеустрою.

   Довідково

  Постановою Кабінету Міністрів України від 31 серпня 2016 року № 580 «Деякі питання реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру» затверджено тимчасовий порядок взаємодії між територіальними органами державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру на період реалізації пілотного проекту із запровадження принципу екстериторіальності погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки територіальними органами Державної служби з питань геодезії, картографії та кадастру під час погодження проектів землеустрою щодо відведення земельної ділянки.

  Розгляд та погодження або відмова в погодженні проектів землеустрою здійснюється працівниками територіальних органів Держгеокадастру, які вибрані за принципом випадковості системою електронного документообігу Держгеокадастру.