• In English
 • З квітня розпочнуться регулярні авіарейси Миколаїв – Київ, – Владислав Криклій
  Міністерство інфраструктури України, опубліковано 17 лютого 2020 року о 13:28

  З квітня розпочнуться регулярні авіарейси Миколаїв – Київ. Про це повідомив Міністр інфраструктури України Владислав Криклій сьогодні, 17 лютого 2020 року.

  Президент України Володимир Зеленський 17 липня 2019 року під час робочої поїздки у Миколаїв поставив завдання про відкриття регулярного авіасполучення з Миколаївського міжнародного аеропорту. Голова держави дав чітке доручення – якомога швидше дати можливість людям літати. З квітня 2020 року регулярні рейси відкрито, вже почався продаж авіаквитків. Міністерство інфраструктури активно працює над розвитком внутрішнього авіасполучення та регіональних летовищ. Головне завдання – вдовольнити запит людей на зручні та доступні авіаподорожі.

  Політика Міністерства інфраструктури України з розвитку внутрішнього авіасполучення знаходить підтримку в авіакомпаній.  Авіакомпанія Windrose з квітня розпочинає регулярні рейси одразу між шістьма містами України – Києвом, Харковом, Дніпром, Львовом, Одесою та Миколаєвом, а у листопаді цього року також можна буде полетіти до Івано-Франківська.

  Міністерством інфраструктури України з метою стимулювання розвитку внутрішніх авіаційних перевезень підготовлено законопроект про скасування ПДВ для внутрішніх авіарейсів. Проект закону створює сприятливі умови для виходу на ринок більшої кількості авіакомпаній і зниження ціни на авіаквитки. Окрім цього, йде активна робота над розвитком регіональних летовищ. У найближчих планах модернізація аеропорту в Ізмаїлі та підготовка проекту для будівництва аеропорту в Мукачево. Нещодавно оголошено переможця на розробку проекту нової злітно-посадкової смуги Міжнародного аеропорту «Дніпропетровськ».