• In English
 • З 25 квітня в Одеській області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 24 квітня 2021 року о 15:15

  З 00 год. 00 хв. 25 квітня на території Одеської області скасовується червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 24 квітня.

  За словами заступника Міністра охорони здоров’я – головного державного санітарного лікаря Віктора Ляшка, в Одеській області спостерігається стабілізація епідемічної ситуації поширення COVID-19 і станом на 24 квітня досягнуто показників, які дозволяють регіону перейти з червоного в жовтий рівень епідемічної небезпеки. 

  «Щотижнева кількість нових випадків захворювання на COVID-19 зменшилась за останні три тижні в два рази, а за останній тиждень спад захворюваності становить 21%. Схожими темпами знижується і кількість госпіталізацій, зокрема, за три тижні кількість нових госпіталізацій до ковідних лікарень зменшилась в півтора раза, а за останній тиждень на мінус 14%», - зазначив Віктор Ляшко і додав, що, крім стабілізації з коронавірусною хворобою, відмічається стабілізація захворюваності на грип та ГРВІ. 

  Таким чином за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено скасувати з 00 год. 00 хв. 25 квітня 2021 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 у Одеській області.

  Голові Одеської облдержадміністрації доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. А крім того, забезпечити щоденну оцінку епідемічної ситуації в регіоні, зокрема на рівні об’єднаних територіальних громад, та за необхідності запровадити додаткові обмежувальні протиепідемічні заходи, направлені на стримування поширення COVID-19.