• In English
 • З 25 червня можливість реєстрації електронних кабінетів відкрита для вступників до закладів профосвіти
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 28 червня 2024 року о 14:44

  Другий рік поспіль вступники до профтехів можуть скористатися всіма перевагами онлайн-вступу, без необхідності подавати паперові заяви безпосередньо в заклади освіти.

  Для цього потрібно зареєструвати електронний кабінет вступника на сайті ЄДЕБО та подати електронні заяви.

  Зверніть увагу, що для вступу до закладів професійної освіти і до закладів вищої/фахової передвищої освіти працюють різні електронні кабінети. Тож кнопку реєстрації кабінету потрібно обирати у відповідному блоці – Вступ для здобуття професійної (професійно-технічної) освіти.

  Для створення кабінету зазначте:

  • електронну пошту (її адреса буде логіном для входу в кабінет);
  • пароль (придумайте самостійно та запам’ятайте);
  • серію та номер документа про освіту;
  • номер документа, що посвідчує особу, або РНОКПП.
  • На вказану пошту прийде посилання, за яким треба активувати кабінет впродовж 15 хвилин. Для наступних входів у кабінет використовуйте основну сторінку.

  Докладна інструкція зі створення кабінету та подання заяв доступна тут.

  Важливо:

  - онлайн-вступ можливий на основі як базової, так і повної загальної середньої освіти (тобто після закінчення 9 чи 11 класів). Документ про освіту повинен міститись у Реєстрі документів про освіту (тобто бути виданим не раніше 1998 року). Це можна перевірити тут;

  - через електронний кабінет можна подати заяви максимум до 5 закладів освіти;

  - реєстрація електронного кабінету для вступу до закладів профосвіти не є обов’язковою. За бажанням вступник може подати заяви в паперовій формі безпосередньо в закладі освіти.

  Електронні кабінети вступників до профтехів працюють з 25 червня до 31 жовтня. На ранок 28 червня вже зареєстровано 2202 таких кабінети.