• In English
 • З 24 січня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки в Івано-Франківській області
  Департамент комунікацій Секретаріату Кабінету Міністрів України, опубліковано 21 січня 2022 року о 16:30

  На території Івано-Франківської області з 00 год. 00 хв. 24 січня встановлено червоний рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте на позачерговому засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 січня.

  Як зазначив Міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, в регіоні спостерігається перевищення ознак епідемічної небезпеки за трьома ознаками.

  "Кількість госпіталізованих пацієнтів з підтвердженими та підозрілими випадками коронавірусної інфекції протягом останніх семи днів на 100 тис. населення, що становить 76% – 86%, рівень госпіталізації 92-101%. Перевищення також встановлено і по виявленню позитивних випадків інфікування COVID-19 з усіх протестованих", - зазначив Міністр.

  Таким чином, за результатами заслуханих доповідей та з урахуванням обговорення Комісією ТЕБ та НС вирішено встановити з 00 годин 00 хвилин 24 січня 2022 р. червоний рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19 на території Івано-Франківської області.

  В регіоні застосовуватимуться обмежувальні протиепідемічні заходи, передбачені для даного рівня епідемічної небезпеки.

  Голові ОДА доручено забезпечити дотримання відповідних обмежувальних протиепідемічних заходів. А також посилити контроль за розгортанням додаткових ліжкомісць, особливо в дитячих закладах.

  Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив, що після новорічних свят ситуація з поширенням захворюваності на COVID-19 погіршилася та закликав зробити бустерну дозу щеплення. 

  Нагадуємо, що записатися на бустерне щеплення можна в будь-який пункт чи центр вакцинації громади. Адреси та контакти на vaccination.covid19.gov.ua/list або за телефоном 0 800 60 20 19.